Головна » 2016 » Листопад » 16 » Париж: Заходи щодо пожвавлення туризму
18:04
Париж: Заходи щодо пожвавлення туризму

Туризм - важливе джерело доходів Парижа, столичного регіону і Франції в цілому. За останніми даними уряду, які опублікував Journal du Dimanche, з січня по серпень 2016 року, паризькі готелі зафіксували зниження туристів в порівнянні з минулим роком на 8%. Після терактів 2015 року кількість туристів, що відвідали з січня регіон Парижа, знизилося майже на 2 мільйони людей. Економічні втрати експерти оцінили в 1 мільярд євро.

Мерія Парижа, зі свого боку, зафіксувала зниження припливу туристів на 11%. Одна з основних причин зниження числа туристів - висока терористична загроза у Франції.

У цій ситуації паризький мер Парижа Анн Ідальго і президент столичного регіону Іль-де-Франс Валері Пекрес (Valérie Pécresse) запропонували програму підтримки туризму в регіоні. Їх план включає шість заходів.

Перший пункт стосується набору стажистів, які говорять по-англійськи з тим, щоб вони брали туристів в найбільш відвідуваних місцях. Це Монмартр, бульвар Оссман, Лувр, Ейфелева вежа, Сен-Жермен-ан-Ле, Венсенский замок і звичайно ж аеропорти. Стажери отримуватимуть 250 євро за два тижні роботи. В першу чергу місцева влада запрошують до роботи студентів, які навчаються за спеціальностями туризм або іноземні мови.

Друга міра - введення для туристів єдиного квитка для проїзду на транспорті та відвідування основних музеїв під назвою CityPass. Мова також йде про створення спеціалізованого сайту Welcome to Paris Region.

В цілому плани мерії Парижа і влади регіону на 2017-2022 роки включають 59 заходів, а метою є збільшення припливу туристів на 2%.

Серед нових заходів, в першу чергу, відзначимо створення біля Ейфелевої вежі спеціального центру прийому відвідувачів, який вирішив би проблему черг і виснажливого очікування перед підйомом на головний пам'ятник Парижа.

Рубрика: Європа | Переглядів: 11421 | Додав: Turyst | Теги: заходи, Париж, пожвавлення туризму | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]