Останні туристичні новини

Канада: круїзи заборонено до лютого 2022 року

 

Заходи поширюються на круїзні лайнери, що здійснюють перевезення 100 і більше людей, і забороняють доступ пасажирських суден, які перевозять понад 12 осіб, до прибережних вод Арктики.

Далі...

"Любитель листвы": в Нью-Йорке ищут работника

Нью-Йоркский совет по туризму ищет людей, которые будут следить за листвой и составлять отчеты о том, где можно найти лучшие осенние краски в штате.

Далі...

"Чорний список" в США - авіапасажири без масок

Великі американські авіаперевізники можуть заборонити посадку на борт пасажирів без масок, але також можуть надати маски тим, хто їх потребує.

Далі...

В Блек-Рок пройшов фестиваль The Burning Man

У США, в пустелі Блек-Рок (Невада), пройшов фестиваль The Burning Man "Палаюча людина".

Далі...

Український фестиваль пройшов у Монреалі

У найбільшому франкомовному місті Північної Америки - канадському Монреалі пройшов триденний фестиваль української культури.

Далі...

В Нью-Йорку "полюють" на селфі-палиці туристів. Відео

 

Хлопець з Нью-Йорка псує селфі-палиці туристів. Так сильно вони йому не подобаються!

Далі...

Канада: фестивалі української культури

 

Упродовж вересня по всій Канаді пройде чотири фестивалі української культури. Вже цими вихідними у Монреалі, найбільшому місті провінції Квебек, відбудеться щорічний український фестиваль.

Далі...

У США розіграли квитки на борту лоукоста. ВІДЕО

 

Американська авіакомпанія JetBlue запропонувала своїм клієнтам безкоштовні квитки в будь-яку точку світу, передає US News. Перевізник провів на борту лайнера соціальний експеримент: під час польоту з Бостона в Фінікс пасажирам запропонували безкоштовний переліт за умови, що всі мандрівники одноголосно виберуть місце призначення.

Далі...

Неймовірною кількістю квітів покрилася "Долина смерті"

 

У спекотній Каліфорнії знаходиться знаменита Долина Смерті. Саме це місце прийнято вважати найспекотнішим місцем на Землі. Однак, незважаючи на жахливий клімат і постійну посуху, в цьому місці можна спостерігати приголомшливе цвітіння польових квітів.

Далі...

20 американських штатів за добу відвідали 3-є норвежців

 

Мандрівник-екстремал з Норвегії Гуннар Гарфорс разом з двома друзями побував у 20 американських штатах за добу. Про це повідомляється на офіційному сайті, присвяченому подорожі. Початковою точкою маршруту норвежців став штат Мен.

Далі...
1 2 »