Останні туристичні новини

"Любитель листвы": в Нью-Йорке ищут работника

Нью-Йоркский совет по туризму ищет людей, которые будут следить за листвой и составлять отчеты о том, где можно найти лучшие осенние краски в штате.

Далі...

"Чорний список" в США - авіапасажири без масок

Великі американські авіаперевізники можуть заборонити посадку на борт пасажирів без масок, але також можуть надати маски тим, хто їх потребує.

Далі...

В Блек-Рок пройшов фестиваль The Burning Man

У США, в пустелі Блек-Рок (Невада), пройшов фестиваль The Burning Man "Палаюча людина".

Далі...

Український фестиваль пройшов у Монреалі

У найбільшому франкомовному місті Північної Америки - канадському Монреалі пройшов триденний фестиваль української культури.

Далі...

В Нью-Йорку "полюють" на селфі-палиці туристів. Відео

 

Хлопець з Нью-Йорка псує селфі-палиці туристів. Так сильно вони йому не подобаються!

Далі...

Канада: фестивалі української культури

 

Упродовж вересня по всій Канаді пройде чотири фестивалі української культури. Вже цими вихідними у Монреалі, найбільшому місті провінції Квебек, відбудеться щорічний український фестиваль.

Далі...

У США розіграли квитки на борту лоукоста. ВІДЕО

 

Американська авіакомпанія JetBlue запропонувала своїм клієнтам безкоштовні квитки в будь-яку точку світу, передає US News. Перевізник провів на борту лайнера соціальний експеримент: під час польоту з Бостона в Фінікс пасажирам запропонували безкоштовний переліт за умови, що всі мандрівники одноголосно виберуть місце призначення.

Далі...

Неймовірною кількістю квітів покрилася "Долина смерті"

 

У спекотній Каліфорнії знаходиться знаменита Долина Смерті. Саме це місце прийнято вважати найспекотнішим місцем на Землі. Однак, незважаючи на жахливий клімат і постійну посуху, в цьому місці можна спостерігати приголомшливе цвітіння польових квітів.

Далі...

20 американських штатів за добу відвідали 3-є норвежців

 

Мандрівник-екстремал з Норвегії Гуннар Гарфорс разом з двома друзями побував у 20 американських штатах за добу. Про це повідомляється на офіційному сайті, присвяченому подорожі. Початковою точкою маршруту норвежців став штат Мен.

Далі...

Новий ресторан в США: замість офіціантів планшет

 

Для тих, хто хоче відпочити від спілкування з людьми хоча б за обідом, новий ресторан Eatsa в Сан-Франциско пропонує повністю автоматизовае замовлення страв. Як повідомляє The Guardian, відвідувачі ресторану мають можливість, не викликаючи офіціанта, відправити замовлення прямо на кухню за допомогою планшета iPad. Саму їжу поки готують люди, але не виключено, що і їх теж скоро звільнять, замінивши роботами.

Далі...
1 2 »