Головна » 2016 » Травень » 13 » Презентація виставки "Інна Вапнярська. Малярство"
17:35
Презентація виставки "Інна Вапнярська. Малярство"

16 травня 2016 року о 16 год. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться презентація виставки "Інна Вапнярська. Малярство".

Персональна виставка Інни Вапнярської  присвячена 50-річчю від дня її народження і є своєрідним звітом творчих досягнень художниці. Інна Дмитрівна належить до нової когорти українських митців, що утворилася в часи становлення України як незалежної держави.

Викладаючи в Київському художньо-промисловому технікумі, Інна Вапнярська опанувала техніку та методику петриківського розпису.  У  майбутньому це стало визначальним для її творчості, в якій  поєднались академічна освіта,   народний фольклор та  усталені традиції петриківського розпису. Як результат, перед нами –  декоративний вид народного малярства з умовно-просторовими рішеннями станкової композиції та  елементами пейзажу.

Ретроспективна виставка творів Інни Вапнярської є яскравим свідчення послідовного та цілеспрямованого творчого шляху художниці упродовж більш ніж двадцяти років. Сьогодні художниця перебуває у розквіті творчих сил, про що свідчать її останні роботи.

Виставка працюватиме до 10 червня 2016 р.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9 корп. 2

Рубрика: Європа | Переглядів: 12569 | Додав: Turyst | Теги: виставка, Інна Вапнярська, презентація, малярство | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]