Головна » 2021 » Червень » 27 » Сорренто: саміт по молодіжному туризму
13:15
Сорренто: саміт по молодіжному туризму

Сталий розвиток, обмін досвідом та їх бачення майбутнього туризму – що думають підлітки у віці від 12 до 18 років? "Глобальний молодіжний туристичний саміт" зустріне відібрану групу дітей з усього світу, щоб вони могли знайти відповіді на свої питання.

Перший Глобальний молодіжний туризм Саміт (23-25 ​​серпня 2021, Сорренто, Італія) буде перший такого роду на глобальному рівні, дозволяючи молодим учасникам бути частиною унікального досвіду, з метою сприяння участі молоді в сфері туризму і дати можливість молодому поколінню зробити світ більш стійким.

Саміт організований Всесвітньою туристською організацією (ЮНВТО) у співпраці з Міністерством туризму Італії і Національною радою з туризму Італії і був організований урядом Італії в рамках свого головування в G20 в цьому році.

Цією ініціативою ЮНВТО приєднується до решти членів сім’ї ООН в активному визнання життєво важливого внеску молоді в безперервний розвиток суспільства.

"Діти і молодь – не лише наші майбутні лідери, а й важливі зацікавлені сторони в сьогоденні, і ми можемо розширити їх можливості і залучити їх вже сьогодні", – говорить Генеральний секретар ЮНВТО Зураб Пололікашвілі. "Як лідери завтрашнього дня, дуже важливо, щоб молоді люди брали участь у формуванні глобального бачення майбутнього", – додав він.

італія сорренто саміт

В рамках моделі Генеральної асамблеї ЮНВТО учасники візьмуть власну декларацію про майбутнє туризму. Документ буде представлений на 24-й сесії Генеральної Асамблеї ЮНВТО (12-15 жовтня 2021 р Марракеш, Марокко).

Захід включатиме в себе ряд інтерактивних заходів, а також участю провідних світових діячів, які поділяться своїм досвідом в галузі туризму і таких областей, як спорт, музика, гастрономія і кіноіндустрія.

Рубрика: Європа | Переглядів: 148 | Додав: Turyst | Теги: туризм, саміт, Сорренто, молодіжний, Італія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]