Головна » 2015 » Вересень » 2 » "Туалети-невидимки" встановили в Європі
15:37
"Туалети-невидимки" встановили в Європі

Просте рішення для поширеної проблеми. Незважаючи на явний технічний прогрес нашого світу, з багатьма елементарними проблемами так і не вдалося впоратися. Однією з таких проблем є брак громадських туалетів. На жаль, для будь-якого міста вона неймовірно актуальна. Навіть добре розвинені, європейські міста потерпають від такої проблеми.

Тим не менш, нещодавно був знайдений вихід з цього становища. Багато країн Європи встановили на жвавих, центральних вулицях нічні ліфтові туалети Urilift. Ці ліфти прекрасно справляються зі своїм безпосереднім завданням, не заважають людям відпочивати і не псують зовнішній вигляд міста (у всякому разі, у денний час).

Ліфтовий туалет являє собою виїжджаючу кабіну з трьома пісуарами всередині, системою каналізації, підсвічуванням і автоматичним змиванням. Особливість такого туалету полягає в тому, що його кабінки не зачиняються. Однак, спеціально для жінок був створений окремий нічний туалет, який оснащений кабінкою, яка зачиняється. Скористатися Urilift можна з 22.00 до 6.00.

Рубрика: Європа | Переглядів: 11261 | Додав: Turyst | Теги: ліфтові туалети, нічні ліфтові туалети Urilift, туалети-невидимки, Європа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]