Головна » 2016 » Лютий » 16 » Відкрили нову квітку, яка труїла мешканців Землі
22:42
Відкрили нову квітку, яка труїла мешканців Землі

Відкрили нову квітку, яка труїла мешканців Землі 30 млн років тому. Вчені відзначили, що це один з кращих збережених зразків доісторичної флори. Вчені відкрили нову квітку Strychnos electri, яка, імовірно, труїла мешканців Землі отрутами стрихніном і кураре 30 млн років тому. Отруйний представник флори зберігся, скам'янівши в бурштині.

Як повідомляє Reuters, бурштин із збереженою всередині невідомою раніше науці квіткою був виявлений на схилі гори в Домініканській Республіці. За даними вчених, він ріс на Землі 20 - 30 млн років тому і належить до групи отруйних рослин - джерел отрут стрихніну і кураре. Дослідники відзначили, що відкритий Strychnos electri теж, по всій видимості, був токсичним.

Квітка є предком одного з трьох основних сімейств рослин - дводольних, підкласу астерідов. Його родичами є сучасні картопля, кава, соняшник і м'ята. Максимально стародавні організми, коли-небудь знайдені в бурштині, за даними інформагентства, датуються віком 130 млн років.

Рубрика: Новини світу | Переглядів: 1869 | Додав: Turyst | Теги: отрйна квітка, квітка, бурштин, Strychnos electri | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]