Головна » 2016 » Лютий » 20 » "Зашків 2016": ювілейний фестиваль запрошує гостей
22:54
"Зашків 2016": ювілейний фестиваль запрошує гостей

Цьогоріч з 17 по 19 червня 2016 року з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться щорічний фестиваль Зашків під девізом "Джерело духу".  Місце проведення традиційне – біля озера в підніжжі гори Берекавиці.

Мета фестивалю залишається незмінною – формувати патріотичну позицію; розвивати принципи громадянського суспільства, українську ідентичність; вдосконалювати тіло та дух; розвивати принципи здорового способу життя у молоді.

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках відзначення річниці від дня народження полковника. Зокрема, науково – практична конференція, що стосуватиметься державотворчої доби життя Євгена Коновальця; інтелектуальний сектор для формування сучасного патріотичного мислення та свідомості,розширене обговорення стану реформ в Україні. Незмінними залишаються традиційні заходи фестивалю: велопробіг "Від Степана до Євгена", різноманітні спортивні заходи та естафети, квести, міні-фестиваль активного туризму. Адже незмінним залишається основний принцип фестивалю – здоровий спосіб життя та заборона вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Організатори зазначають, – "Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота – і це все покладено на патріотичну основу".

 

Рубрика: Європа | Переглядів: 1694 | Додав: Turyst | Теги: зашків 2016, фестиваль | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]