Главная » Цікаві туристичні статті » Африка » Північна Африка

Популярні курорти Єгипту

Єгипет уже давно став популярною оздоровницею і місцем проведення відпусток для багатьох українців. Це зовсім не дивує, адже країна володіє одними з найкращих піщаних пляжів у всьому світі. Структурувати пляжі Єгипту можна за двома класами: піщані і коралові. Важливо розбиратися в цій класифікації, так як часто багато готелів відзначають свої пляжі як піщані, проте часто вони просто насипають привізний пісок. В результаті у воді все одно під ногами буде коралове дно, що вимагає спеціального гумову взуття для купань. Природні ж піщані пляжі не створюють такого дискомфорту, тому при виборі готелю важливо приділяти увагу вивченню цього питання.

Одним з найпопулярніших курортів Єгипту вважається місце Сома Бей. Багато хто вибирає недорогі тури в Сома Бей у вересні, коли Сонце не так палить, і відпочинок стає більш комфортним. Перебування в цьому місці передбачає заняття дайвінгом в Червоному морі, чиї найчистіші води вражають всіх туристів. Любителі екскурсій і знавці історії, гідно оцінять руїни древніх єгипетських городищ, які вже давно зникли з карти світу. Гармонійний, сонячний і комфортний відпочинок просто гарантований в Сома Бей. Розташовується курорт в 30 км в південному напрямку від Хургади. У відокремлених затоках побудовані п'ятизіркові готелі з видом на мальовничі коралові пляжі.

Ще один відомий курорт в Єгипті - Нувейба. Серед українців особливо поширені тури в Нувейбу в грудні. Знаходиться це місце на східній частині Синайського узбережжя, в 170 км від Шарм-ель-Шейха. Все місто поділено на три частини:

  • Табарін Нувейба, де можна зустріти сучасних бедуїнів. Тут знаходяться численні готелі під "соусом" з висококласної інфраструктури.
  • Центральна частина курорту міста Нувейба
  • Музейна Нувейба, яка відповідає за ділові відносини регіону і знаменита рибальським селищем з портом.

Відпочинок в Нувейбе найкраще підійде родинам, які віддають перевагу спокою і самоті біля моря, а також фанатам водних видів спорту.

Ще одне легендарне місце туризму в Єгипті - Шарм-Ель-Шейх. Люди, які навіть жодного разу не подорожували до Єгипту, чули про це містечко. Однак багато хто помилково вважає його курортним містечком. Насправді ж, Шарм-Ель-Шейх - це місце з'єднання низки бухт, найпопулярнішою з яких серед відпочиваючих вважається бухта Наама. Тут знаходиться все, що сприяє повноцінності будь-якої відпустки: шикарні елітні ресторани і недорогі миленькі кафе, боулінг і казино, безліч видів розваг і навіть залитий штучним льодом каток.

Категория: Північна Африка | Добавил: Turyst (02.03.2015) | Просмотров: 3939 | Теги: популярні курорти єгипту | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]