Главная » Цікаві туристичні статті » Азія » Японія

Японія: сезон цвітіння гортензій

Літо у Японії характеризується великою кількістю опадів, тому гортензії у цей період особливо пишно квітнуть. Найкращий час для милування квітами цієї рослини припадає на початок червня і триває до липня. Про це розповідають у Посольстві Японії в Україні.

Кущі гортензії можна побачити у школах, парках, садах, на вулицях. По всій країні можна знайти більше 100 видів цієї рослини. Японські гортензії, зазвичай, блакитного і фіолетових кольорів, що надає їм надзвичайно красивого вигляду у дощову погоду.

– У клітинах гортензії міститься пігмент антоціан, який при взаємодії з алюмінієм, що знаходиться у грунті, забарвлює квітку у блакитний, фіолетовий та синій кольори. Колір квіток залежить від кількості алюмінію, що знаходиться у землі, де росте рослина. Різні регіони мають різну кількість алюмінію, – йдеться у повідомленні.

японія, сезон, цвітіння, гортензія

У буддистському храмі Хаседера у містечку Камакура є доріжка гортензій, що пролягає повз крутий схил, де можна побачити 2 500 гортензій близько 40 видів, що квітнуть по обидві сторони стежки. Звідси ви також побачите краєвиди міста Камакура, затоку і порт Сагамі.

японія, сезон, цвітіння, гортензія

А буддистський храм Коугенін у префектурі Нагано називають Храмом Гортензій, тому що тут росте близько 10 тис. кущів. У липні квіти «фарбують» територію храму в блакитний та синій кольори.

Категория: Японія | Добавил: Turyst (25.06.2020) | Просмотров: 18 | Теги: цвітіння, сезон, гортензія, Японія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]