Монопод – особливості призначення та використання

В останні роки туристи, що роблять фото з самими собою не просто зі смартфоном, а за допомогою спеціального пристрою – телескопічної палички, обладаної кріпленням для смартфона на кінці, зустрічаються в кожній країні. Це так звана селфі-палка. Також вживається назва “телескопічний монопод”. Така палка для селфі вкрай корисна за умови правильного її використання.

Використання монопода

Можливі варіанти його використання не вичерпуються фотографуванням самого себе, однак цей варіант також зручний через деякі причини:

– Спотворень менше порівняно з фотографуванням з руки.
– Немає необхідності просити кого-небудь сфотографувати (це досить важливо для не надто комунікабельних людей).

Є тут і недолік – людина в цей момент виглядає даже комічно. Однако це не головне. Є і інші варіанти використання цього гаджета. Зокрема, моноподи для смартфонів корисні для таких цілей:

Сфотографувати що-небудь чи кого-небудь, знаходячись у натовпі – наприклад, це може бути артист на концерті.
Зняти на смартфон з такого ракурсу, з якого неможливо зняти самому.
Закріпивши монопод чи його частину на стандартному штативі, можна здійснювати відеозйомку.
Є можливість використання монопода для фотографування не лише зі смартфона завядки стандартному штативному кріпленню, проте тут є деякі обмеження (однією рукою неможливо на такій “палці” утримувати, наприклад, Nikon d600).

Комплект

В комплект входить, крім самого монопода, також брелок для блютуз-пульта управління.

Поверхня ручки монопода вкрита прогумованим покриттям, кольором якого визначається колір монопода. Часто зустрічаються рожевий і блакитний кольори, втім, можна знайти всі кольори райдуги. Найчастіше споживачі віддають перевагу нейтральному чорному.

Варто зазначити, що блютуз-пульт не в кажному магазині, де продаються моноподи (починаючи китайськими оптовиками, закінчуючи insta-магазинами), присутній в комплекті селф-палички, однако без нього користуватися нею украй складно. Безумовно, айфони на 8-й осі мають таку функцію, як відкладений «спуск затвора». Однак більш зручно знімати “натисненням” і контролювати це.

Зʼєднання пульта зі смартфоном , аналогічно будь-якому іншому пристрою з вайфай, відбувається за 2 секунди, потім ці 2 пристрої автоматично починають взаємодіяти при ввімкненні. У разі, коли монопод в різні часи приєднувався до різних смартфонів, він буде потребувати “переприв”язки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *