Главная » Цікаві туристичні статті » Цікаве та корисне » Про все цікаве

Сучасна рибалка

Сучасна рибалка - це пошук. Причому пошук, як самої риби, так і хороших і "незайманих" іншими рибалками рибних місць і навіть пошук і вибір хороших снастей для вдалої та успішної риболовлі. Мабуть, ніхто не буде сперечатися з тим, що риби зараз стає все менше, а рибалок - все більше. Причому останні йдуть на всі хитрощі, щоб зловити багато риби, приклавши для цього мінімум зусиль. Ось такий от парадокс виходить.

Які ж зусилля зазвичай прикладають рибалки? На перше місце особисто я б взяв, та й поставив вибір місць для риболовлі. Будете сперечатися? Я думаю не варто. Якщо хтось із вас намагався ловити рибу в той час, коли вона не ловиться, то, думаю, поміняв не одне місце на водоймі. А може бути і декілька водойм. Причому за один день. Особисто я живу неподалік від Сіверського Дінця, русло якого знаходиться як в Росії, так і в Україні. Раніше, коли був Союз, все було набагато простіше. Не ловиться у нас риба - сіли в машину, грюкнули дверима і поїхали в сусідню Бєлгородську область шукати здобич. А дорогою можна було зустріти жителів Росії, які їхали в сусідню нашу республіку з точно такою же справою. Ну, не змогли вони відшукати хорошого і рибного місця у себе вдома! Так от і каталися - ми до них, а вони до нас. Але що найцікавіше - поверталися додому з уловом всі.

Йдемо далі... Для вдалої риболовлі важливу роль відіграють і хороші снасті. А де їх узяти? Смішне питання - звичайно ж, купити. Купити можна скрізь, хоч на базарі, хоч у магазині для рибалок. Тільки навіщо ж переплачувати, якщо можна скористатися нормальним і хорошим віртуальним онлайн-магазином для рибалок, благо що таких зараз хоч греблю гати. У таких магазинах ціни на рибальське приладдя, в основному трохи нижчі, ніж у роздрібній мережі.

Тут виникає зустрічне питання, яке стосується того, що такі магазини можуть приймати як готівку, так і електронні гроші. До них відносяться різні платіжні системи, але у нас найбільш популярна система Webmoney і Яндекс-гроші. Треба сказати, що електронний гаманець - штука зручна і хороша. Тим більше, що в нього можна заходити навіть зі свого мобільного телефону, але не з простенького, а з такого, на який можна поставити відповідну програму. Але про це я розповідати не буду, бо ви це вже знаєте краще за мене.

У той же час, якщо є електронний гаманець, значить в ньому повинні бути і електронні гроші. А якщо є гроші, то їх можна навіть перевести в готівку або обміняти одну валюту на іншу. Для рибалки гроші не будуть зайвими ніколи. Але добре, якщо про них не знає дружина, а то забере - точно. Тому електронний гаманець - це круто. До речі, може знадобитися найрізноманітніша валюта, тобто та, яку приймає певний інтернет-магазин. Що ж робити в тому випадку, якщо у Вас в електронному гаманці тільки одна, невідповідна для здійснення покупки валюта? А робити, в принципі нічого не треба. Просто треба зайти на сайт одного непоганого інтернет-обмінника і обміняти гроші в потрібному напрямку, причому з мінімальними відсотками на користь системи.

Категория: Про все цікаве | Добавил: Turyst (01.09.2015) | Просмотров: 778 | Теги: сучасна рибалка | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]