Главная » Цікаві туристичні статті » Цікаве та корисне » Про все корисне

Спати в літаку небезпечно - вчені

Вчені пояснили, чому небезпечно спати в літаку

Задрімавши перед зльотом і посадкою, можна назавжди пошкодити вуха, попереджають медики з Гарварду.

Пасажири, які сплять під час зльоту і посадки літака, ризикують завдати непоправної шкоди своєму слуху. Про це повідомляє Independent з посиланням на дослідження Гарвардської медичної школи.

Відзначається, що в момент зміни висоти у багатьох людей «закладає вуха» через те, що тиск зовні вуха не збігається з тиском всередині. Як правило, від цього ефекту можна позбутися, якщо позіхнути або ковтнути, відкривши тонкий канал у вусі, який називається євстахієвою трубою.

Однак якщо пасажир літака спить, то не може вирівняти тиск в барабанної перетинки подібним чином. В результаті вушний канал може виявитися закритий, що призведе до слухової баротравми.

Як з’ясували вчені, у важких випадках, коли евстахієва труба довго блокується, може розвинутися інфекція, яка викликає утворення рідини за барабанною перетинкою і призводить до проблем зі слухом і болю.

Як підкреслюється в дослідженні, ризику розвитку хвороби можна уникнути, якщо утримуватися від сну під час набору висоти і зниження літака.

Категория: Про все корисне | Добавил: Turyst (10.10.2020) | Просмотров: 31 | Теги: Сон, зліт, посадка, літак, небезпека | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]