Главная » Цікаві туристичні статті » Європа » Польща

Що подивитися в Польщі?

Польща дуже красива країна і має більш ніж 1000-річну історію. Знаходиться вона в самому центрі Європи. Це місце, де більшість туристів і мандрівників знаходять заспокоєння і спокій. Краса її старовинних міст і природних скарбів приваблюють людей, як магніт.

Рекомендуємо три головних місця, які ви повинні побачити в Польщі під час туристичної подорожі без жодних вагань.

Біловезький Національний парк

Якщо хтось хоче побачити або досліджувати ліс, який існував ще 126 років тому, то вони повинні відвідати Біловезький національний парк. Цей національний парк є одним з найбільш значних природних багатств не тільки в Польщі, але й у Європі. Цей національний парк Польщі був включений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1979. Він населений різними видами тварин і рослин, деякі з них мають незвичайні розміри.

Біловезький Національний парк розділений на три зони, перша зона є строго охоронюваною територією ви можете подивитися визначні пам'ятки під суворим наглядом супроводжуючих, друга зона теж охороняється, але не вимагає супроводу, тут ви можете спостерігати за стадами бізонів. Ще одна родзинка Національного парку - зубр (цар лісу), один з найбільших наземних ссавців континенту.

Цей дивовижний парк відвідують більше 1 мільйона мандрівників щороку.

Флоріанські ворота Кракова

Зроблені Флоріанські ворота ще в XIV столітті. Названі вони так на честь Святого Флоріану, який у той час був патроном Кракова. В'їзні ворота вбудовані в квадратну вежу, верх якої вінчає химерне навершя. Це одна з готичних веж Кракова у Польщі.

Флоріанські ворота були однією з восьми башт, які допомагали обороняти місто Краків. Ці ворота є головним захистом північної частини міста, в той час як сам Краків захищав Барбакан шлюз, пов'язаний з трьома готичними вежами.

Сьогодні ворота приблизно 33,5 метрів у висоту, щоб їх оглянути разом з Барбаканом знадобиться не менше 45 хвилин.

Рацлавіцька панорама

Ця, одна з великих європейських панорам, створена групою художників під керівництвом Войцеха Коссака і Яна Стика. Рацлавіцька панорама має довжину 120 метрів і висоту 5 метрів, а зображена на ній Рацлавіцька битва, в якій переможцями над царськими військами стали польські солдати, очолювані Тадeушем Костюшко.

Багато картин були пошкоджені під час війни, але вони згодом були реставровані і відновили колишні форми, сьогодні вони зберігаються в місті Вроцлав - одному з найстаріших польських міст. До Вроцлава цей твір привезли в 1946 році, і тільки через 39 років влада дозволила демнстрацію цієї картини. З того часу більше 15 000 туристів відвідали цю панораму, отримавши справжнє задоволення від споглядання стародавнього живопису.

Категория: Польща | Добавил: Turyst (10.04.2015) | Просмотров: 799 | Теги: флоріанські ворота Кракова, рацлавіцька панорама, Польща | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]