Главная » Цікаві туристичні статті » Європа » Україна

Карпати: зробили орієнтування

Взимку вони рятують заблукалих лижників, влітку – грибників та туристів. У гірських рятувальників роботи вистачає в усі пори року. Значно спростили роботу у пошуках мандрівників інформаційні таблички, у виготовленні яких допомогли чеські колеги. Такі вказівники з відповідними координатами та телефонами екстрених служб працівники ДСНС встановили у горах, у найбільш відвідуваних туристами місцях.

VO 010 – так називається десята точка Воловецького району. Інформаційні таблички, у виготовленні яких допомогли чеські колеги, гірський рятувальник Вадим Яремчак встановлював особисто, разом із колегами. Розповідає, всього їх в горах Закарпаття встановили півтори сотні, у найбільш відвідуваних туристами місцях.

Такі таблички вже допомагали знайти заблукалих туристів. Та інколи допомога може знадобитись і місцевим жителям, адже від травм у горах ніхто не застрахований.

Мандрівники вже помітили появу у горах таких інформаційних табличок. Кажуть, вони, без сумніву, допоможуть врятувати багатьох заблукалих.

Тим часом, рятувальники не припиняють нагадувати туристам: перед мандрівкою в гори обов’язково повідомляти про свій маршрут та не ходити поодинці.

Категория: Україна | Добавил: Turyst (31.08.2019) | Просмотров: 12 | Теги: турист, Карпати, орієнтування, табличка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]