Главная » Цікаві туристичні статті » Латинська Америка » Чилі

Північ Чилі: що подивитися

У північній половині Чилі небо синє і ясне, а земля охоплена спокоєм пустелі. Міст і селищ тут мало, вони розташовані на значній відстані один від одного, а про цивілізацію нагадують тільки великі порти. Проте пустелю Атакама не можна назвати вимерлою: серед вулканів і піщаних дюн ви знайдете зелені долини з буйною рослинністю, виноградники і острівці дикої природи.

Байя-Інглеса

Байя Інглес - мальовнича бухта і селище на березі Тихого океану. "Англійська бухта" з чистою водою бірюзового кольору колись була улюбленим місцем британських каперів. Нині білий пісок, спокійне море і тепла вода роблять її популярною у серферів. Кілька чудових рибних ресторанчиків і готель з куполоподібними стелями - ось і весь маленький курорт, який вважається одним з найбільш спокійних, і відокремлених в країні.

Національний парк "Даука"

Чилійський Альтиплано - це зовсім інший світ, не схожий на порти і сучасні міста решти Норте-Чіко. Національний парк "Лаука", оголошений ЮНЕСКО біосферним заповідником світового значення, розташований між Аріка і болівійським Ла-Пасом; це місце проживання викуньї і гуанако, віскача, нанду, кондора, а також безлічі інших рідкісних тварин і птахів.

Відвідувачі йдуть через парк широкою дорогою повз традиційні села індіанців аймара до блискучого озеру Чунгара, одного з найбільш високогірних озер планети (4514 м), над яким здіймається громада вулкана Парінакота.

Сан-Педро-де-Атакама

Побудоване з Абобо село Сан-Педро-де-Атакама - оазис в посушливій пустелі і центр незвичайно мальовничій місцевості. Вируючі і фонтануючі гейзери, фантастичний ландшафт Місячної долини і найбільше соляне озеро в країні - все це зібрано в одному місці.

Категория: Чилі | Добавил: Turyst (05.11.2018) | Просмотров: 97 | Теги: мандри, Північ, Чилі | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]