Главная » Цікаві туристичні статті » Туристичні статті » Поради

Чилі - рай для любителів пригод

Чилі - рай для любителів пригод

Неймовірно красива природа і різноманітність ландшафтів, якого не побачиш ні в одній країні світу, роблять Чилі справжнім раєм для тих, хто захоплюється спортом. Анди відкривають прекрасні можливості для походів серед незайманої природи з захоплюючими дух гірськими пейзажами, льодовиками, з рафтингом на бурхливих річках, кульмінацією яких на півдні може стати відвідування національного парку "Торрес-дель-Пайне" - діаманта в туристичній короні Чилі.

Хороші можливості для занять активними видами відпочинку пропонує південна частина країни. Національний парк "Торрес-дель-Пайне" в Південній Патагонії славиться на весь світ чудовими пішохідними маршрутами. Щорічно тисячі туристів проходять по чотири- або п'ятиденному маршруту "А" або по більш тривалим кільцевим маршрутам. Інші цікаві маршрути знаходяться ще далі на півдні, на острові Наваріно, а також в національних парках на південь від Сантьяго, що розташувалися уздовж гірського ланцюга Анд.

В даний час здійснюється проект "Сендеро-де-Чилі" (senderodechile.cl), згідно з яким всю країну з півночі на південь повинні зв'язати пішохідні стежки. Скоріше за все, це буде найбільша мережа пішохідних стежок в світі. В даний час відкриті лише невеликі ділянки, в тому числі стежки на острові Пасхи.

Альпіністам в Чилі надається можливість здійснити сходження на кілька найвищих піків Південної Америки, причому деякі з них - діючі вулкани. Для цього необхідна спеціальна підготовка. На кілька вершин можна піднятися за один день, не маючи досвіду сходжень - наприклад, на вулкан Вільярріка поблизу Пукон.

Річка Футалефу, з синьою водою, величезними валунами, обрамлена засніженими горами, - один з кращих в світі маршрутів для рафтингу. У сезон клас порогів варіюється від IV до V+. Гідроелектростанції перегородили кілька найбільш підходящих для рафтингу річок, але
доступними залишаються такі річки, як Бейкер і Сімпсон.

Каякінг - чудова можливість помилуватися фіордами і затоками в декількох національних парках, починаючи з парків "Пумалін" і "Чи-Лое", а деякі туристи навіть огинають на каяках мис Горн.

У Чилі багато маршрутів для гірського велосипеда, і в Андах ви знайдете чимало підйомів і спусків для будь-якого рівня підготовки. Подорож по Південній автостраді, яку вважають однією з найкрасивіших доріг світу, перетворилося на предмет гордості кращих велосипедистів країни, проте її можна здійснити тільки в літні місяці.

На півночі Чилі мало зелених пагорбів і лісів, але ця частина країни пропонує розваги, недоступні в інших місцях. В Ікіке потужні повітряні потоки, що піднімаються від прибережних скель, щодня залучають численних любителів параглайлінга, яким вдається пролітати десятки і навіть сотні кілометрів. На розташованих неподалік дюнах можна зайнятися спортом, який відомий тільки в сусідньому Перу і в декількох країнах Близького Сходу: сан борлінгом. Як і в сноуборді, спортсмен з'їжджає вниз на дошці - але тільки з вершини піщаної дюни. Найпопулярніший спорт на півночі країни - серфінг, і теплі води Аріки стали справжньою Меккою для серфінгістів. Тут щорічно проводиться національний чемпіонат з серфінгу.

Категория: Поради | Добавил: Turyst (13.11.2018) | Просмотров: 168 | Теги: Чилі, пригода | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]