В Таїланді заборонили бікіні

В Таїланді заборонили бікіні

“Ніяких бікіні: поважайте нашу культуру”, – такий знак, на превеликий подив туристів, з’явився в Таїланді, на пляжі Ко Самае Сан. Фото з цим знаком “завірусилося” в Інтернеті, у результаті Королівський військово-морський флот Таїланду, який виступає на правах наглядача островів, змушений був відповідати на гострі питання туристів.

Представник військово-морського флоту наголосив, що острів присвячений природоохоронному та екологічному туризму, а не традиційному пляжному. На острові також не дозволені й інші «руйнівні види туризму»: на пляжах заборонено пити, влаштовувати вечірки і т.д.

Прес-секретар у своїй відповіді не приховує, що таким чином на острові сподіваються відлякати галасливих туристів, щоб зберегти Ко Самае Сан як мирний природний заповідник і не дозволити йому стати місцем для вечірок на пляжі.

Що ж до таблички з написом “Ніяких бікіні. Будь ласка, поважайте нашу культуру”, представники ВМФ Таїланду обізвалися обуреним туристам більш толерантно. Офіційної заборони бікіні на пляжах острова немає. Однак туристів наполегливо закликають “бути скромнішими та шанобливішими до тайської культури” і, “можливо, розглянути можливість носити інший одяг для пляжу”. Проте знаки та формулювання на них пообіцяли замінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *