Відпочинок в Італії – квітуча Флоренція

Саме так перекладається назва міста Флоренція – “квітуча”. Місто омивають береги річки Арно. У минулому Флоренція була столицею герцогства Медічі. Є батьківщиною Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте і Галілея. Датою заснування міста прийнято вважати 59 рік до н. е. Саме в той час тут з’явилося невелике поселення, яке складалося з римських ветеранів. Надалі воно розросталося до міста. Неодноразово місто було під владою різних народів – франків, візантійців і остготів.

Флорентійський діалект став основою для літературної мови Італії. Розкинувшись серед зелених пагорбів, Флоренція є безумовним символом епохи Відродження. Щоб побачити всі визначні пам’ятки міста, 2 або 3 днів буде явно недостатньо з тієї причини, що всі наявні тут площі, палаци, галереї, собори обійти за такий короткий термін просто неможливо. А якщо до них додати базиліки, фонтани, статуї і гроти, амфітеатр і паркові ансамблі, то для огляду Флоренції знадобиться значно більше часу. Адже потрібно буде ще обов’язково відвідати міст Понте Веккьо, на ньому розташовані ремісничі майстерні і крамниці ювелірів. Не можна побувати у Флоренції і не доторкнутися до Бронзового кабанчика – символу міста.

Велика кількість турів та екскурсій на всі смаки готова запропонувати Флоренція тим, хто приїжджає в це унікальне місто Італії. Найбільш популярними з них є кулінарні та винні тури по Тоскані, а також екскурсії в Пізу і Лукку. В ході екскурсії по дорозі Кьянтіджіна є можливість побачити кращі в Італії виноробні і продегустувати вино, дізнатися про те, як відбувається процес виготовлення “К’янті”. На думку багатьох людей саме “К’янті” є найкращим з італійських вин.

Закінчується екскурсія відвідуванням ще одного тосканського міста – Сієна. Вонн знамените своєю ратушею з прилеглою до неї площею дель Кампо. А також тим, що в Сієні проходять скачки, які в Італії вважаються – найпопулярнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *