Використовувати штучний інтелект розпочав лоукостер Wizz Air

лоукостер Wizz Air

Лоукостер Wizz Air почав використовувати штучний інтелект, щоб спрогнозувати можливі затримки рейсів та пом’якшити їхні наслідки.

Інструмент реалізований у межах нової стратегії авіакомпанії щодо покращення сервісу, яка отримала назву PINK. Це перекладається як рожевий — основний корпоративний колір лоукостера.

Wizz Air заявив, що вже інвестував понад €100 млн, щоб сервіс став більш надійним і клієнтоорієнтованим напередодні гарячого літнього сезону.

Минулого року авіакомпанія зіткнулася з критикою пасажирів через часті затримки або скасування рейсів і довгий розгляд скарг пасажирів.

“Ми не відповідали власним стандартам сервісу. PINK — наше зобов’язання щодо покращення роботи з клієнтами”, — зазначили у Wizz Air.

Тепер лоукостер обіцяє розглядати всі скарги пасажирів протягом 60 днів, виконувати повернення вартості квитків як кредити на Wizz-рахунок у день скасування рейсу або на банківський рахунок пасажира за 5 робочих днів.

Щоб покращити пунктуальність Wizz Air на додаток до використання штучного інтелекту передбачив запасні літаки в парку, збільшив кількість персоналу в аеропорту та оптимізував час роботи екіпажів, додавши до графіка більше буферного часу між рейсами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *