“1 у світі з туризму” – Японія

"1 у світі з туризму" - Японія

Японія вперше в історії посіла перше місце в Індексі розвитку туризму та подорожей 2021 року, опублікованому Всесвітнім економічним форумом (ВЕФ), випередивши США, Іспанію, Францію та Німеччину. Країна лише у червні 2022 року почне поступово послаблювати ковідні обмеження та “тестувати в’їзний туризм”.

ВЕФ випускає “Індекс розвитку туризму та подорожей” кожні два роки. У звіті за 2019 рік використовувалася інша методологія для ранжування конкурентоспроможності турсектору різних країн. Тоді Японія посіла четверте місце, але посіла б друге місце за нинішніми стандартами.

Країна покращила своє становище з погляду розвитку готельної мережі, автомобільної, залізничної та іншої інфраструктури. При цьому ВЕФ вважає, що Японія має можливості для поліпшення в декількох областях, таких як ціноутворення та “екологічна стійкість”.

У рейтингу 2021 року досліджувалась конкурентоспроможність туристичного сектора у 117 країнах світу. До ТОП-10 туристичних напрямків увійшли здебільшого західні країни. На другому місці – США, але в третьому розташувалася Іспанія. Четверте місце у Франції, п’яте у Німеччини, шосте – у Швейцарії. Великобританія зайняла 8 місце, а Італія – 10.

Крім Японії, серед країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону у першій десятці є лише Австралія (7 місце) та Сінгапур (9 місце). Китай цього разу опинився поза ТОП-10 і зайняв лише 12 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *