“Віртуози фолку” пройдуть у столиці

19 листопада о 10:00 у приміщенні Українського дому відбудеться Київ-етно-мюзік-фест “Віртуози фолку”. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА. Фестиваль прагне об’єднати всіх, хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики – “автентиків”, “академістів”, представників сучасних музичних напрямів, створивши широкий майданчик для спілкування, а також відкрити нові імена музикантів, які працюють у цьому напрямі.

Участь у фестивалі візьмуть: співачки Ніна Матвієнко, Ілларія, Ірина Шинкарук, Руслана Лоцман, Тоня Матвієнко, Олена Кулик та ансамбль “Дніпро”, музичний проект “Jazz Kolo”, музикант-віртуоз Олесь Журавчак, бандурист Роман Гриньків, українські гурти “TaRuta” та “The Doox”, цимбаліст Петро Сказків, скрипаль Кирило Стеценко та інші. У рамках фестивалю заплановані майстер-класи та виставки робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесл, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями.

Ініціатори фестивалю – Київський академічний ансамбль української музики “Дніпро” та народна артистка України Олена Кулик.

Фестиваль триватиме до 21:00. Місце проведення заходу: вул. Хрещатик, 2, Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *