В Тунісі почалися масово закриватися готелі

Після серії терористичних терактів в Тунісі почалися масово закриватися готелі. Про це повідомила Федерація готелів Тунісу. Також представники федерації заявили, що в країні перестало працювати більше п’ятдесяти готелів. Закриття відбулося в результаті значного зменшення туристичного потоку.

Так, якщо в поточному році в Туніс прибуло три мільйони мандрівників, то в аналогічний період минулого року потік іноземних представників в державі становив чотири мільйони. Про припинення роботи в Тунісі заявило іспанське представництво RIU, що розпоряджалася готелем Imperial Marhaba.

Як відомо, на початку літа біля готелю був здійснений теракт, під час якого вбито тридцять вісім туристів. Можливо, що готель буде проданий іншим компаніям. В даний момент RIU розпоряджається десятком готелів. Керівники компанії заявили, що припиняють свою роботу в Тунісі через те, що після вибухів і терактів туристи вже не бажають їхати в цю країну.

Крім того, закривається мережу французьких готелів Club Med. Представники мережі готелів пояснюють своє рішення ануляцією бронювання багатьма туристами номерів у готелях. Потік туристів з кожним днем стає менше. Європейські громадяни дуже піклуються про свою безпеку, і тому для відпочинку вибирають більш спокійні країни. Зараз єдиним готелем компанії в країні є готель, що розташований в Джербі. Але все ж, керівництво Club Med дивиться в майбутнє з оптимізмом, вважаючи, що потік туристів може з часом знову зрости.

Нагадаємо, що майже шістдесят туристів стали жертвами терористичних атак в Тунісі. Тридцять вісім осіб загинуло при обстрілі готелю Imperial Marhaba в середині червня. А навесні представники ІГА вбили двадцять одного туриста під час теракту в музеї Бардо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *