В Швейцарії заборонили фотографувати село

Адміністрація швейцарського села Бергюн вирішила заборонити мандрівникам робити фото населеного пункту, бо вважає місцеві види занадто гарними. Про це повідомляє місцевий офіс з туризму.

За введення такої заборони рада села Бергюн, розташованого в горах на сході Швейцарії, проголосувала у понеділок, 29 травня.

“Науково доведено, що гарні фото з відпустки, розміщені в соцмережах, роблять тих, хто їх переглядає, нещасними, бо ці люди самі не в тому місці”, — наголошується в повідомленні туристичного офісу.

Мер населеного пункту Пітер Микола (Peter Nicolay) закликав туристів приїжджати в Бергюн, щоб самим переконатися в красі видів. Офіс з туризму вже видалив знімки села зі своїх акаунтів в соціальних мережах. Тим, хто буде фотографувати Бергюн, відтепер загрожує штраф в п’ять євро.

Директор з туризму Бергюна Марк-Андреа Барандун (Marc-Andrea Barandun) в бесіді з порталом The Local визнав, що подібна заборона частково є рекламним прийомом, покликаним привернути увагу до села. Разом з тим він підкреслив, що така норма — це не жарт, її дійсно затвердила місцева адміністрація. Барандун також додав, що штраф навряд чи буде застосовуватися на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *