Їдемо в Данію: Копенгаген

Копенгаген – культурний і економічний центр Данії. Місто займає територію на островах з назвами Амагер і Зеландія. Новий Ересуннський міст тепер веде з Данії до Швеції і назад, що відкрило Копенгаген з точки зору логістики, адже його східна частина якраз знаходиться біля Ерессуна, де з’єднуються Північне і Балтійське моря.

Історія міста насичена. У XII столітті єпископ Апсалон звів в маленькому поселенні перший замок, а потім перетворив село в місто з захистом від можливих ворогів. Через три століття Копенгаген завоював і оголосив своєю резиденцією Ерік Померанський. В середині XVII століття місто цілий рік тримало оборонні позиції проти Швеції і перемогло. На початку XVII століття ¼ міста спалила “Копенгагенська пожежа”. Відвідувачі музеїв та архітектурних пам’яток побачать і почують ще дуже багато цікавого про це старовинне місто Данії.

Клімат в Копенгагені досить рівний: температура практично не коливається, залишаючись прохолодною в зиму і неспекотною літом.

Місто, в якому жив великий казкар Ганс Християн Андерсен, огортає атмосферою затишку і тиші. Цей чисте містечко наповнене вузькими вулицями, старовинними будівлями з каменю і найрізноманітнішими магазинчиками. Тут багато цікавих пам’яток і споруд.

На Ратушній площі проводиться безліч заходів. Вона побудована на самому початку XX століття, наповнена скандинавськими міфологічними елементами і є справжнім історичним надбанням Копенгагена.

Обов’язково варто відвідати найбільший театр у всій Данії під назвою Королівський і парк Тіволі, створений 1843 року. Парк розваг має атракціони, каруселі, театр пантоміми і навіть свій концертний зал.

У місті є підземний, наземний і водний транспорт, а також два міжнародні аеропорти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *