“Кінокухня” — фестиваль про кіно за кадром 10-11 жовтня

10-11 жовтня 2015 року на Арт-заводі Платформа вперше відбудеться унікальний формат фестивалю про кіно, якому немає аналогів в Україні. Протягом двох днів на фестивалі зберуться професіонали і любителі, щоб разом відчути справжню атмосферу кіно і безперервних зйомок, здобути корисні знайомства і просто добре провести час.

У всіх відвідувачів КіноКухні з’явиться можливість побувати за кадром і відвідати 12 тематичних зон фестивалю: зйомки, кастинги, б’юті зону, майстер-класи, кінобарахолку,купити професійну знімальну техніку, побачити шоу-каскадерів, виступи музикантів, а такожсмачно поїсти і подивитися кіно.
Ідеальним майданчиком для проведення фестивалю такого формату є Арт-завод Платформа, який успішно працює не лише як івент-локація (тут відбулося 24 заходи, загальна кількість гостей – 400 тисяч осіб), але і як знімальний майданчик (знято більше ніж 200 промо–роликів, відео-кліпів та сцен із фільмів та серіалів).

З 28 серпня по 02 жовтня 2015 року в рамках фестивалю КіноКухня відкрита професійна акредитація. Отримати іменний бейдж та переваги професійної акредитації можуть всі учасники кіно та теле індустрії, заповнивши онлайн-форму та здійснивши проплату. Детальну інформацію кожен учасник отримає на електронну пошту через три дні після реєстрації.

Ініціатором фестивалю КіноКухня є компанія 435ФІЛМС, організаторами – SUN RAY Production Studio, Платформа арт-завод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *