Вибір розвиваючих іграшок для дитини

Прибирання, прасування, прання, і ще тисячі дрібних турбот. Як не втратити спокій в круговерті щоденних справ і бути дбайливою мамою, умілою хазяйкою і чарівною жінкою? Все, що вам треба – це правильно розподілити час на домашні справи. Заведіть блокнот для заміток, делегуйте повноваження на усіх членів сім’ї і не нехтуйте інтернет покупками. Це дуже зручно і значно економить час. Сьогодні ми поговоримо про магазини іграшок, а саме про те, яким товарам краще віддати перевагу і чому так важливо знати вікові особливості дитини. Почнемо.

Як не загубитися на віртуальних полицях магазину іграшок

Інтернет-шопінг майорить яскравою рекламою та різноманітними акціями. У величезному асортименті іграшок дійсно легко заплутатися. Щоб зробити правильний вибір батькам необхідно уважно спостерігати за смаковими перевагами своєї дитини, а також знати її вікові особливості. Найважливішим чинником під час вибору іграшки являється її корисність.

Для маленької людини розвиток потрібний як повітря: вона вчиться моделювати різні ситуації, розвиває дрібну моторику, вирішує невеликі розумові задачки, проявляє творчість і фантазію. Не можна однозначно стверджувати, що хлопчикам потрібні тільки машинки, а дівчаткам – плюшеві ведмедики і ляльки. Останні розвивають в дитині ніжність і дбайливість, що обов’язково згодиться в майбутньому. Іграшки ні в якому разі не повинні викликати у крихітки неприємних асоціацій (деякі, наприклад, бояться клоунів або Монстер Хай).

Вік – важливий

Іграшки для дітей правильно обирати за віком, оскільки те, що добре для однорічного малюка не сприйме школяр, а іграшки шестирічок не передбачені для одно- дворічних крихіток із-за наявності дрібних деталей, або особливостей будови. У багатьох інтернет магазинах іграшок є пошуковий фільтр за віком, статтю і тематикам, але навіть якщо він відсутній можна зорієнтуватися по відділах. Приміром, у відділі “Для малюків” продають брязкальця, кубики, пірамідки і сортери. Тут же можна знайти товари для догляду, нічники, толокары і корисну методичну літературу. У відділі для творчості можна вибрати чудові набори для малювання, аплікацій і рукоділля, а у відділі “Для активного відпочинку” замовити м’ячі, тенісні набори, скейты або велосипед.

Іграшка не повинна доставляти клопоту малюкові своїми габаритами або вагою. Стосовно кольору краще віддати перевагу пастельним або не занадто яскравим кольорам і відтінкам. При огляді посилки речі можуть видавати слабкий запах нової тканини, пластика або гуми. Але не в якому випадку не різкий хімічний.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще замовляти іграшки і товари для догляду в перевірених спеціалізованих інтернет магазинах розвиваючих іграшок, наприклад в BeSmart. Кваліфіковані консультанти підкажуть кращу іграшку для розвитку вашої дитини, яка підходить йому за віком, і не лише розважатиме, але і розвиватиме його здібності. Не втрачайте дорогоцінний час, занурюючись в непотрібні клопоти і стоячи в чергах. Вибирайте інтернет шопінг і насолоджуйтеся покупками в затишній, домашній обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *