Cable Car на Лангкаві

Лангкаві (малайською Langkawi Permata Kedah, що буквально означає – Орел, коштовність Кедаха) – архіпелаг в Малаккській протоці на північному заході Малайзії недалеко від кордону з Таїландом (в 25 км від острова Тарутао). Площа – 478 км² (з них Пулау-Лангкаві – 363 км²). Найвища точка – Гунунг-Рая, 880 м. До групи входять чотири населених острова і близько сотні маленьких острівців.

Острови знаходяться в 51 км від материка. Клімат – екваторіальний, вологий, без посушливого сезону. Опадів – близько 2500 мм в рік. Населення – 96 700 жителів (станом на 2008 рік), близько 90% – малайці. Адміністративно відноситься до штату Кедах, утворюючи один з його 12 районів. Найбільше місто – Куах (41 605 людина), найвідомішою визнаною пам’яткою є Eagle Square, де мандрівників завжди зустрічає великий лангкаві (орел).

Через те, що Лангкаві – зона дьюті-фрі, алкоголь — від елітного віскі до смачного пива, тут досить таки дешевий. Проте мова сьогодні буде не про алкоголь, а про Langkawi Cable Car, точні координати якої – Jalan Telaga Tujuh, 07000 Langkawi, Kedah, Malaysia. Власне громадського транспорту на острові немає, а тому адресу вам запам’ятовувати не обов’язково. Кожен таксист без проблем вас довезе до неї з любої точки острова, достатньо сказати, що ваша мета – Cable Car. На офіційне таксі ціни тут фіксовані, тому можна не хвилюватися, що вас можуть обманути.

Як добратися на Лангкаві до Cable Car, – спитаєте ви. Варіантів у вас буде кілька:

1. орендувати байк, скутер, автомобіль чи мотоцикл;
2. замовити таксі, яке швидко домчить вас до пункту призначення;
3. замовити персонального гіда, який проведе для вас екскурсії островом, під час якої можна відвідати і Cable Car.

Дорога до Cable Car пролягає через джунглі, а тому, якщо ви поїдете з ранку, тоді на дорозі неодмінно зустрінете цілі родини веселих мавп:)

Ми взяли мінімальний пакет – Basic Combo. У його вартість входять – підйом кабінками на вершину та атракціони, які можна відвідати після спуску. Зокрема — 3D і Sky Rex.

На самій вершині ви можете додатково придбати квиток на Sky Bridge — гарний міст в небесах, який власне і є метою всіх мандрівників. Ось вам краєвиди з вершини:

Добратися до нього ви зможете пішки — купити квиток на Walk Nature за 5 MYR (трохи більше одного американського долара) або за 15 MYR під’їхати стоячи в кабінці.

Приємних вражень і нових неймовірних мандрівок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *