Фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини” у Чернівцях

Фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини” відновлює свою роботу і цьогоріч готовий розважати чернівчан і гостей міста веселими виставами. Як повідомив сьогодні, 24 вересня, на прес-конференції директор муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської Юрій Марчак, проходитиме фестиваль з 23 жовтня по 2 листопада.

Всього участь у фестивалі комедії зголосилися взяти одинадцять колективів, з яких чотири національні театри України. Вперше на “Золотих оплесках” виступить Національний театр імені Лесі Українки з Києва.

“Будуть і ті театри, які вже приймали участь, а це і Коломия, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль. З Києва приїдуть Національний театр імені Франка, Національний театр оперети, Національний театр імені Лесі Українки. Також Національний театр імені Заньковецької. А ще театр з Ботошан”, – розповів директор театру.

Як зазначила керівник літературним відділом театру Наталія Федорович, чернівецький театр зіграє свою відому комедійну п’єсу “Тустеп та інший мотлох”.

“Цього року в нас багато ювілейних дат і саме цю виставу ми приурочуємо ювілеям наших артистів, які виконують головні ролі в п’єсі. Ми вирішили, що саме цією виставою ми виступимо на ювілейному фестивалі “Золоті оплески”, – зауважила Наталія Федорович.

За словами керівництва муздрамтеатру, цікавинкою нинішнього фестивалю буде нагородження за кращу комедійну п’єсу. У співпраці з “Коронацією слова” театрали відзначать кращу п’єсу року.

Також цьогоріч на фестивалі працюватиме окрім звичного журі ще й альтернативне. Як повідомив Юрій Марчак, воно складатиметься переважно з представників мас-медіа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *