Фестиваль колядок, пасторалок триває у Польщі

Сьогодні, 12 січня, у місті Бендзин Сілезького воєводства почалися фінальні виступи учасників 23-го Міжнародного фестивалю колядок та пасторалок ім. ксьондза Казімєжа Шварлика, передає Польське радіо.

Під час заходу виступлять найкращі серед понад 1500 осіб, котрі з початку грудня брали участь у відбірковому етапі у понад 30 місцевостях у Польщі, а також за східним польським кордоном – у Рівному, Житомирі в Україні та у Барановичах в Білорусі.

Фестиваль, метою якого є популяризація традиційних польських колядок та пасторалок, це конкурс і він присвячений тільки аматорам. Кожний з виконавців має заспівати щонайменше дві колядки або пасторалки, зокрема одну традиційну, польську колядку.

У фестивальних виступах участь беруть солісти, дуети, вокальні і вокально-інструментальні ансамблі, шкільні хори, хори, котрі виступають у Будинках культури, парафіях, товариствах, полонійних організаціях, а також окремі виконавці.

Фінальні виступи у Державній музичній школі ім. Фридерика Шопена у Бендзині триватимуть до суботи, 14 січня. Вступ на усі події фестивалю вільний.

У неділю, 15 січня, відбудеться також гала-концерт у Санктуарії польської Голгофи Сходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *