Обійматися з деревами заборонили туристам в Іспанії

Обійматися з деревами заборонили туристам в Іспанії

Прогулянка лісом благотворно впливає на людину завдяки насиченому киснем повітрю. Натомість самі дерева навряд чи раді гостям, які псують кору та топчуть коріння.

Тому мерія іспанського міста Кабесон-де-ла-Саль, що на півночі країни заборонила туристам наближатися до дерев у місцевому секвойному лісі, а також обійматися з ними.

Річ у тім, що в останні роки дерева сильно постраждали від натиску туристів, які намагаються обійняти могутні стовбури секвой.

У майбутньому мерія також збирається створити стежки, які проходитимуть таким чином, аби туристи не могли пройти просто до дерев. Також розглядається питання про стягнення плати за вхід до лісу. Ці гроші хочуть витратити на додаткову охорону.

Тутешній ліс площею приблизно 2,5 га було створено штучно у 1940-х роках, оскільки у природних умовах ці дерева ростуть лише у Північній Америці. Нині він налічує близько 840 секвой.

Спочатку дерева збиралися пустити на деревину, але в 2003 році ліс був оголошений пам’яткою природи. Сьогодні його відвідують близько 200 тис. туристів на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *