“Дністровський каньйон” – для туризму

"Дністровський каньйон" - для туризму

33 громади з 4 областей України – Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької – підписали договір про муніципальне співробітництво.

Ці громади знаходяться на території Дністровського каньйону і планують розвивати спільно туристичний напрямок. Саме розвитковому потенціалу громад було присвячено тематичний форум Dnister Canyon. Про це Мінрегіони.

“Цей форум – гарний приклад того, як треба брати ініціативу у свої руки заради економічного зростання кожного населеного пункту. Ініціатива, спільні проєкти, розробка стратегій розвитку – усе це про децентралізацію. Потенціал у кожної громади різний, але завжди варто шукати спільні точки дотику та схожість. Власне, це і зробили громади Дністровського каньйону. Впевнений, розкриття туристичного потенціалу цих територій неодмінно стане двигуном для розвитку їх економіки загалом. Адже це унікальний природний комплекс з рекреаційним потенціалом”, – наголосив Генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій Сергій Шаршов.

Відтак, спільний проєкт розвитку туризму на територіях Дністровського каньйону дасть можливість громадам залучати кошти державного бюджету, отримати міжнародну технічну допомогу, брати участь у проєктах Європейського Союзу. Своєю чергою це забезпечить відновлення інфраструктури, створення нових робочих місць тощо.

Довідково

Дністровський каньйон – відомий туристичний маршрут, який розташований на території 4 областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *