Чому у літаку постійно холодно

Чому у літаку постійно холодно

Мандрівники часто цікавляться, чому на борту літака постійно холодно, навіть у теплу пору року. Виявилося, що бортпровідники спеціально знижують температуру в салоні з важливих причин.

В інтерв’ю бортпровідники розкрили секрети своєї роботи. Зокрема, працівники авіакомпаній розповіли, чому на борту літака не буває спекотно.

Виявляється, бортпровідники спеціально знижують температуру в салоні літака, щоб полегшити політ пасажирам, які погано почуваються на борту. Стюардеса Крісті Кербель розповіла: “Ось секрет стюардеси: іноді ми навмисно тримаємо літак холодним. Людям, які борються з повітряною хворобою, спека погіршує ситуацію. Ми не хочемо, щоб хтось використовував ці паперові пакети”.

Також з’явився коментар до цього питання від учених. Дослідники підтверджують, що низькі температури в літаках можуть запобігти втраті свідомості пасажирами.

Дослідження показують, що пасажири легше втрачають свідомість під час польоту через гіпоксію. Непритомність трапляється, коли тканини тіла не отримують достатньої кількості кисню, і цей стан лише погіршується через високий тиск у кабіні та високі температури. Щоб зменшити кількість неприємних інцидентів, авіакомпанії вирішили зробити свої салони прохолодними після зльоту.

Стюардеса з 20-річним досвідом Хайді Фергюсон розповіла, чому одні сидіння в літаках холодніші за інші: “Найхолодніші місця в літаку – біля вікна. Система вентиляції знаходиться прямо над ними, а температура повітря на більшості рейсів дуже низька”.

Також популярна в TikTok стюардеса додала, що слід уникати рядів з 7 по 15, оскільки там також може бути холодніше. Також варто триматися подалі від рядів біля виходів.

Раніше стюардеси дали пораду, як вибрати місце в літаку подалі від крикливих дітей. Існує три зони, які найчастіше обирають пасажири із маленькими дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *