Туристи вийшли з тайги завдяки хресному ходу

Туристи вийшли з тайги завдяки хресному ходу

Туристи, яких визволили з тайги учасники дев’ятого хресного ходу “Слідами місіонерів Алтайських”, розповіли подробиці чудесного порятунку. Як виявилося, вони не тільки повернулися до цивілізації, але й знайшли віру.

Дар’я Швецова, Віктор Григор’єв і Олексій Мейштас познайомилися за три тижні до походу. Вони роздрукували карти з супутника, взяли мінімальний запас речей і їжі та вирушили в подорож. Через три тижні вони заблукали, до того ж виявилися далеко від річки і страждали без води, розповіли вони пресі. З великими труднощами їм вдалося повернутися зі звірячої на людську стежку.

“Такого відчаю я ніколи в житті ще не відчував, ми думали, з розуму зійдемо. І ось раптом бачимо дуже далеко лик Христа Спасителя. Спочатку здавалося все, ввижається вже, а потім бачимо колону людей. Такого щастя я ніколи в житті не відчував!” – згадує Олексій.

Місіонери взяли туристів до своїх лав, нагодували і допомогли дістатися до цивілізації. Натомість вони пообіцяли приїхати до ієрея Лаврентію Донбаю на першу в житті сповідь. Як зізналися мандрівники, найбільш серйозно до цього зобов’язання підійшов Олексій Мейшас.

Щорічний місіонерський хресний хід тривав на Алтаї з 19 до 28 липня. Паломники, як повідомляє Горноалтайска єпархія, взяли участь в освяченні закладного каменя під будівництво каплиці в селі Усть-Кокса, потрудилися в Сергієвому скиту села Катанда, а також місіонерських конференціях і семінарах, молодіжних концертах і літературних вечорах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *