Сідней розкриває обійми людям зі всього світу

Сідней розкриває обійми людям зі всього світу

Затишна морська бухта дала притулок одному з найпрекрасніших міст світу. Сідней розташований в однойменній бухті Тасманового моритя на південно-східному узбережжі Австралії. Ледве зійшовши з трапу літака або корабля, неможливо не вдихнути свіжість океанського повітря, почути “дзижчання” мегаполісу і побачити “широко розкриті вітрила” Сіднейського оперного театру.

Все це лише маленька частинка величезного Сіднея, в якому нині проживають 4,5 мільйона чоловік. Єдність природи та архітектурних споруд, скелястих гір і морських хвиль, завантажених вулиць і тихих парків. Затишку додає “ніжний” помірний клімат. І все це – в чудовій гармонії.

Історія:

Уявіть собі Сідней 10-20 тисяч років тому. Поселення доброзичливих аборигенів, тихе, мирне та трішечки “дике”. Першим європейцем, що відвідав місцеві землі у 1770 році, був великий мореплавець Джеймс Кук. З його легкої руки уряд Великобританії вирішив розмістити тут нову колонію, перший камінь якої був закладений у 1778 році.

Саме тоді місто отримало свою назву на честь Томаса Таунсенда, барона Сіднея, який схвалив заснування колонії саме в цьому місці. 19 вік відзначився будівництвом портових споруд та імміграцією, викликаною золотою лихоманкою 1851 року.

У 20 столітті нові хвилі іммігрантів у пошуках щастя прибували сюди, що спричинило подальше збільшення міста, так що нині його площа значно перевершує навіть Нью-Йорк. Знаковою подією на рубежі 21 століття стали Олімпійські Ігри 2000 року, героєм якої став австралійський плавець Ян Торп.

Розваги:

Дуже рекомендується продумати план відпочинку, оскільки в Сіднеї можна знайти силу-силенну цікавих занять. Для насолоди слуху та зору зазирніть до щорічного Сіднейського Бієнале, фестивалю рок-музики, Сіднейського кінофестиваль.

У пошуках природної досконалості порадуйте себе прогулянкою Сіднейським Ботанічним саду. Блаженство та спокій чекає в живописній гавані на піщаному пляжі. Гостроту відчуттів та прилив адреналіну подарує серфінг і морська прогулянка, де можна побачити мігруючих китів.

Ну і звичайно, на голодний шлунок все це навряд чи порадує будь-якого туриста, тому вчасно зазирніть до місцевого ресторану і скуштуйте австралійського вина.

Пам’ятки:

Сідней — це безліч пам’яток. Абсолютно очевидно, що в першу чергу варто побачити розкішні “вітрила” Сіднейської опери.  

Довколишній міст Харбор — ідеальне місце для фотографування — фантастичний вигляд бухти найбільш зачаровує в години заходу сонця.

У історичному районі міста “Рокс” (The Rocks) можна купити ексклюзивні сувеніри, а також, побачивши яскраву зірку, подарувати її коханій в Сіднейській обсерваторії.  

З Сіднейської вежі на висоті більш ніж 1500 сходинок, немов в оркестровій ямі, розкинувся архітектурний і природний ансамбль міста.

У пошуках австралійської флори і фауни зазирніть до Сіднейського акваріуму, зоопарку Таронга, національного парку “Блакитні гори” та до водопаду Вентворт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *