Туризм в Україні розвиватиме Google

Як використовувати ресурси Google для розвитку туризму, створення віртуальних турів, туристичних карт і просування міст і територій?

Як повідомляє директор Департаменту туризму і курортів КМУ Іван Ліптуга, в Києві 26 жовтня відбулася зустріч з директором Google з питань політики та зв’язків з органами державної влади в регіонах Європи, Близького Сходу і Африки – Дороном Авні.

Дорон вперше приїхав в Україну, в зв’язку з активним розвитком компанії на нашому ринку, зокрема в секторі туризму. За останній рік було запущено кілька регіональних проектів по створенню туристичних сайтів з віртуальними турами по містах.

Це тільки старт і в наших планах розширення проекту зі створення цілої мозаїки подібних віртуальних туристичних сайтів в регіонах України, об’єднаних в загально-національний портал.

В умовах стрімко змінюються технологій, а разом з ними і ролі держави в регулюванні бізнесу, партнерство з Google є безумовно важливим напрямком нашої діяльності.

Ресурси Google дають необмежені можливості по аналізу пошукових запитів, просуванню туристичних локацій, створення віртуальних туристичних карт і спільнот картографів. – Повідомив І.Ліптуга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *