У Польщі на пляжі лось розсік голову відпочивальнику

У Польщі на пляжі лось розсік голову відпочивальнику

Лось з’явився на пляжі в Лазах (Західнопоморське воєводство). Поява велетня викликала ажіотаж серед пляжників. Один чоловік окрім безлічі емоцій отримав травму голови.

Відпочивальники, які у п’ятницю ввечері споглядали захід сонця в Лазах (Західнопоморське воєводство), могли побачити там незвичайного гостя. Близько 21:30 на пляжі з’явився лось. Тварина прогулювалася узбережжям. У якийсь момент вона почала наближатися до натовпу. Раптово велетень переполошився і почав бігти. Ситуацію взяли під контроль рятувальники Екологічно-медичної волонтерської служби порятунку на воді, які під час пляжного сезону чергують на водоймах.

Близько 22 години волонтери надали медичну допомогу чоловікові. У потерпілого внаслідок удару тварини була розсічена голова біля скроні. Однак чоловік був у свідомості. Тікаючи, переляканий лось вдарив ще одну людину. У цьому випадку обійшлося без травм.

Рятувальники прийняли рішення про евакуацію людей з пляжу. Тварина тим часом йти до лісу не поспішала. Співробітники служби порятунку намагалися спровадити лося до лісу майже дві години. Нарешті близько опівночі лісовий мешканець таки пішов додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *