Їдемо в Ірландію: Дублін

Назва міста Дублін складається від ірландських слів dubh – чорний і linn – ставок. Це місто, засноване вікінгами в кінці дев’ятого століття, на острові Ірландія займає 115 км². До цього часу, за деякими джерелами, на місці Дубліна вже було кельтське поселення, воно перетворилося в Дублін, який ми знаємо, завдяки появі вікінгів.

У Дубліні морський клімат, що супроводжується теплими зимами. На початку зими приблизно температура тримається на позначці +8, а в середині літа + 20. Часто можуть турбувати досить активні вітри, хоча Дубін і вважається самим тихим щодо вітрів місцем.

Дублін справедливо вважається любимим містом мандрівників і відпочиваючих з усього світу, адже крім курортного клімату місто повне всілякими пам’ятками, яких саме тут більше, ніж у всій Ірландії.

Дублінський зоопарк – одне з найбільш відвідуваних місць: там живуть слони, тигри, леопарди, бегемоти, жирафи, макаки, фламінго і багато інших.

Національний музей лепреконів: відвідувач одночасно і дізнається про Лепреконів, і стає ними, завдяки величезним меблям. Собор Святого Патріка – пам’ятник нової готики. Музей пива “Гіннес” – це культове і найбільш відвідуване туристами місце, будівля музею є найвищою точкою Дубліна.

Річка Ліффі розділяє місто Дублін на дві практично однакові частини. На південній стороні знаходиться один з найстаріших районів Дубліна Темпл-бар, на території якого розташована велика кількість барів і пабів.

На рідкість незвичайні таксі і автобуси швидко довезуть вас до будь-якої точки міста прекрасними дорогами. Міжнародний аеропорт Дубліна знаходиться в всього в 11 км від центру. У порту є поромне сполучення з Великобританією і Францією. На Водному транспорті можна відправиться навіть на прогулянку.

Залізничний рух захоплює: курсують швидкісні поїзди, і при цьому вартість проїзду цілком адекватна і кожному по кишені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *