Гавана – сонячна казка

На далекому острові під назвою Куба розташовується прекрасна Гавана, яка розквітла прямо вздовж узбережжя Мексиканської затоки. Гавана носить звання одного з найпривабливіших міст світу. Датою її народження прийнято вважати 1515 рік: його заснували іспанські колонізатори індійських земель. З початку XX століття Гавана стала столицею Куби, звільнившись від американської окупації.

Гаванський клімат приваблює туристів. У січні температура тримається на позначці +25 градусів! З осені до весни в Гавані сухий сезон, а з весни до осені – сезон дощів.

У Гавані росте безліч найрізноманітніших рослин: пасифлора, тополі, сандалові і апельсинові дерева. Море налічує величезну кількість видів промислових риб і різноманітних морських мешканців, лангустів і креветок.

Столиці Куби дивним чином вдалося зберегти велику кількість пам’ятників, деякі з них є дуже цінними. Важливим пам’ятником є так звана Стара Гавана – це історичний центр Гавани, що зберіг свій старовинний архітектурний вигляд. Цей район і ще кілька архітектурних пам’яток були додані в список ЮНЕСКО.

Туристи дуже люблять відпочивати в Гавані. Цілорічні веселощі доступні в Гавані для всіх: ярмарки, фестивалі, карнавали, свята. Також можна сходити на екскурсію музеями. Дивовижна краса пейзажів, що вражає уяву, вразить на все життя і залишить в серці нескінченну любов до природи Гавани.

Столиця Куби може похвастатися двома аеропортами. Один – є міжнародним і називається Хосе Марті, прославляючи місцевого поета і патріота. Щорічно через нього проходить більше 3,5 мільйонів осіб. Другий – Плайя-Баракоа, знаходиться в 21 км від центру. Аеропорт приймає тільки внутрішні рейси. Для пересування самим містом можна використовувати таксі, автобус або взятий напрокат велосипед – улюблений вид транспорту кубинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *