Сезонна робота: вакансії на зиму та літо

Чому зараз так актуально шукати роботу в Європі? Достатньо тільки порівняти рівень заробітних плат. Наприклад, навіть на найпростішій роботі в Польщі на зиму можна заробити як мінімум втричі більше, ніж на батьківщині. Тому люди і їдуть за кордон. Але потрібно знайти таку вакансію, яка вам подобається, з хорошою оплатою. Як її знати? Найкраще звернутись до кадрової агенції. Це єдині спеціалісти, хто допоможе уникнути шахраїв та проконтролювати весь процес вашого офіційного працевлаштування, допомогти відкрити візу в Польщу. А наше завдання – розібратися, які вакансії зараз актуальні та яких умов праці очікувати від майбутніх роботодавців.

Вакансії на зимовий та літній період

Зимовий період. Потрібна хороша робота в Польщі на зиму https://visa-pro.com.ua/sezon/na-zymu – таких вакансій є чимало: . Де ви можете працювати? В основному це буде праця в закритому приміщенні:

на заводі;
в готелі;
на будівництві;
на СТО;
на складах;
на фабриці.

Від роботодавців надходять різні вакансії: як на працівників з досвідом роботи, так і на працівників без досвіду. Саме тому це підходяща робота в Польщі для сімейних пар, для студентів, які хочуть підзаробити. На більшість вакансій підходять робітники без знання мови, тому додатково вчити польську вам не буде потреби.

Літній період. Якщо ви тільки плануєте їхати на роботу за кордоном влітку, варто заздалегідь подумати, яку вакансію на роботу в Польщі ви можете претендувати. Це може бути як робота в приміщенні, так і на свіжому повітрі, адже саме влітку починаються найактивніші сільськогосподарські роботи. Отже, якщо плануєте працювати у закритому приміщенні, то зможете обрати одну з вакансій, яка була наведена щодо роботи в Польщі на зиму. В основному, це заводи. Якщо ж вас цікавить працевлаштування саме на літо, ви зможете працювати на свіжому повітрі на полі, на квітах, в лісі, на фермі, на зборі полуниці чи яблук. Це дуже хороша робота в Польщі для сімейних пар https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-simeynykh-par, адже ви зможете поїхати працювати разом з дружиною або чоловіком. Які умови праці на вас очікують та чи варто влаштовуватись офіційно? Давайте розбиратися.

Умови праці та проживання

Бажано влаштовуватись по контракту. Легальне працевлаштування не дозволить роботодавцям ставити вам понаднормові години, зменшувати заробітну плату. Дізнайтесь, чи пропонує роботодавець житло. Дуже вигідно, якщо вас поселять. Зазвичай це кімнати гуртожиткового типу, які можуть надаватись безкоштовно або за мінімальну плату (200-400 злотих). Якщо ви шукаєте роботу в Польщі для сімейних пар, вам може бути вигідно орендувати кімнату або квартиру. Орієнтовна ціна за кімнату складає від 500 до 800 злотих, залежно від міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *