Українці мандрують як своєю країною, так і закордоном

Українці мандрують як своєю країною, так і закордоном

Останнім часом українці все більше часу присвячують подорожам світом, але не забувають і про мандрівки рідною країною. Міжнародні українські туристи найбільше віддають перевагу європейським країнам. Однак, мешканці України не нехтують і іншими туристичними напрямками.

Також українських мандрівників можна розділити на дві умовні категорії. Перші – замовляють організацію свого відпочинку у туристичних агентств. А другі – ті, хто прагне організувати все самостійно, – вони самі шукають найдешевші авіаквитки і готелі, самі все замовляють, і про все домовляються. Після цієї низки процедур їм залишається тільки дочекатися коли приїде доставка авіаквитків, а також надішлють підтвердження бронювання готелю.

Варто зауважити, що якщо самому організовувати власний відпочинок, то можна непогано заощадити. Крім того, якщо замовляти квитки на літак заздалегідь (за кілька місяців до поїздки), то їхня вартість буде мінімальною, а іноді – навіть менше, ніж вартість дешевих авіаквитків бюджетних перевізників.

Тому, якщо ви хочете красиво і недорого відпочити закордоном, то плануйте свою відпустку заздалегідь, або ж замовляйте свою подорож у туристичних агентств.

Галичина – ідеальне місце для риболовлі

Так повелося, що всі в Україні і не тільки, а також далеко за її межами, знають Львів як туристичну перлину української держави. Однак, більшість мандрівників вважають, що Львів – це древні архітектурні споруди, сучасні кафе і неповторний місцевий колорит – поведінка, спілкування, ставлення до України і людей місцевого населення. Але, варто додати цій українській перлині ще одну властивість – риболовля – це також те місце, де можна чудово провести час наодинці або з компанією на березі річечки чи озера з вудкою в руках.

Львів зокрема, а Галичина взагалі, багаті на озера. В області налічується досить численна кількість водойм, які умовно можна розділити на дві частини.

Перша – це безкоштовні озера, за якими ніхто не стежить, відповідно вони і не славлять значними виловом риби. Але, у Львівській області є ще й друга категорія озер – платні або приватні водойми. Такі озера доглянуті і просто кишать рибою.

Наприклад, від об’їзної дороги по київській трасі всього в 12 кілометрах і близько 20 кілометрів від славного міста Львів, в селі Старий Яричів розташувалося фермерське господарство “Озеро”. На його водоймах можна зловити сома, щуку, коропа, карася, плотву, окуня і вугра. А крім того, можна приготувати юшку або поки рибалка триває побалувати себе смачним галицьким шашличком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *