До Львова завітає етно-фестиваль “Країна мрій”

До Львова завітає етно-фестиваль "Країна мрій"

Етно-фестиваль “Країна мрій” цього року пройде у Львові 10-11 жовтня у Шевченківському гаю. Оскільки фестиваль відбуватиметься напередодні свята Покрови, то і зосередиться він цього разу переважно на козацькій спадщині. Про це розповів, 26 серпня, музикант та засновник “Країни мрій” Олег Скрипка.

“”Країну мрій” ми започаткували в 2004 році в Києві, і проводили його вже 12 разів. Це етнічний фестиваль, який присвячений відродженню та підтримці українських традицій. Традиції стають сучасними і впроваджуються в наше життя. У Львові ми проводитимемо втретє цей фестиваль і хочу зазначити, що Львів – наш найкращий партнер”, – вважає Олег Скрипка.

Основними та почесними відвідувачами фестивалю мають стати військові, наголосив мер Львова Андрій Садовий. Місто планує максимально сприяти тому, щоб вони могли відвідати фестиваль. Можливо, відбудуться спеціальні зустрічі для поранених, які перебувають у військовому госпіталі.

“У Львові є дуже багато військовослужбовців. Є госпіталь, де лікуються хлопці з цілої України. Тож я хочу подякувати Олегові Скрипці за те, що він дав згоду провести наступну “Країну Мрій” у Львові. Нашими найбільш почесними гостями будуть і ті хлопці, які лікуються в госпіталі, і наші хлопці з 80-ї десантної бригади – тобто ті, хто захищає нашу державу. Також, звичайно, ми запрошуємо всіх львів’ян, усіх небайдужих, тому що пісня завжди піднімає дух, особливо пісні Олега Скрипки”, – зазначив Андрій Садовий.

Олег Скрипка також розповів, що основний акцент цього разу буде зроблено на козацьких піснях у сучасному звучанні. На фестивалі виступатимуть “Воплі Відоплясова”, “ТНМК”, “Тартак”, “Kozak System” та інші. Наразі склад учасників ще уточнюється.

Крім того заплановано, що у фестивалі візьмуть участь молоді кобзарі, які дадуть змогу відвідувачам подивитися по-новому на традиційну українську музику, покажуть, яким сучасним може бути старовинний український музичний інструмент.

Планується, що працюватиме так звана електронна сцена, яка презентує поєднання етно- та електронної музики.

Нагадаємо, що фестиваль “Країна мрій” існує вже 12 років. У Львові він пройде втретє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *