Випробування космічного корабля для туристів. ВІДЕО

Це перші льотні випробування після краху суборбітального корабля в 2014 році. Космічний суборбітальний корабель VSS Unity вперше піднявся в повітря. Про це повідомляється на сайті аерокосмічної компанії Virgin Galactic, відомої своїми планами щодо організації щодо доступних туристичних суборбітальних космічних польотів.

В рамках відбувся над пустелею Мохаве тестового польоту в повітря піднявся літак-носій White Knight Two з пристикованим до нього VSS Unity. Самостійний політ космічного корабля при цьому не проводився. Представники Virgin Galactic називають такі польоти “контрольованої транспортуванням” (captive carry). Політ тривав 3 годині 43 хвилини і надалі фахівці компанії займуться аналізом зібраних за час польоту даних, що дозволить відкалібрувати системи навігації і телеметрії

Під час польоту на борту SpaceShipTwo VSS Unity знаходилися два пілоти, а на борту WhiteKnightTwo – два пілоти і інженер. Основою завданням польоту був збір даних для подальшого вивчення з метою внесення конструкційних поліпшень.

Корабель VSS Unity був представлений в лютому 2016 року. Це другий корабель з серії SpaceShipTwo. Перший екземпляр, названий VSS Enterprise, зазнав аварії під час випробувального польоту в 2014 році. Корабель розбився через несанкціоноване переведення хвостового оперення в режим гальмування і катастрофа привела до загибелі одного з пілотів. Офіційною причиною нештатної ситуації названий людський фактор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *