Brunettes Shoot Blondes виступлять на Sziget 2016

Лайн-ап одного з найбільших фестивалів Європи Sziget доповнився гуртом з України. Молоді інді-рокери Brunettes Shoot Blondes зіграють на Europe Stage в серці Будапешта 12 серпня 2016.

8 мільйонів переглядів і визнання світових медіа, включаючи Billboard, Rolling Stone, Mashable, The Daily Mirror і USA Today – так почався успіх BSB з кліпом “Knock Knock”. Креативне відео стало інтернет-сенсацією і одержало премію в номінації “Краща концепція” від Berlin Music Video Awards 2015. Минулого року відбувся реліз міні-альбому Brunettes Shoot Blondes “Bittersweet”, а з новою піснею “Every Morning” гурт вийшов до фіналу національного відбору пісенного конкурсу Eurovision.

Острів Свободи радий зустрічати українських музикантів і готує до оголошення повний міжнародний лайн-ап Europe Stage.

Серед учасників Sziget цього року – Sigur Rós, Muse, The Last Shadow Puppets, The Lumineers, Róisín Murphy, David Guetta, Bastile, Bullet For My Valentine, The Neighbourhood, Bring Me The Horizon, Block Party, Sum 41, MØ і Naughty Boy. Більше імен лайн-апу фестивалю буде названо в найближчі тижні. Квитки за знижкою на Sziget 2016, який відбудеться 10 – 17 серпня в столиці Угорщини, доступні до 5 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *