Закордонний туризм для військових: запущено спецпрограму в Україні

Військові зможуть провести відпустку за кордоном

В Україні запустили першу від початку повномасштабного вторгнення програму з відновлення військовослужбовців на закордонних морських курортах. Про це повідомив український туроператор “Join UP!”, який є ініціатором програми.

“Завдяки воїнам Україна продовжує жити, тому забезпечити їм якісні умови для відновлення сил — наш обов’язок. Відпочинок дуже добре впливає на самопочуття будь якої людини, а у випадку з військовослужбовцями може відігравати потужну роль у підтримці або відновленні морального духу, фізичного та ментального здоров’я наших захисників”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в межах цієї програми на єгипетських курортах Червоного моря вже відпочили 396 військовослужбовців та 22 члени їхніх родин. За результатами їх опитування організатори планують внести корективи в програму і врахувати специфічні потреби військовослужбовців, оскільки для 40,9% з них ця закордонна відпустка була частиною реабілітаційного періоду після поранення.

Зокрема, військовослужбовці зазначили, що в місцях закордонного відпочинку для них важлива наявність оздоровчих процедур і масажів, доступ до басейнів та пляжів з урахуванням потреб людей із пораненнями. Також бійці кажуть, що важливою умовою приємного відпочинку за кордоном для них є відсутність там громадян країни-агресора.

“Військові не хочуть чути російську мову чи музику, а отже туріндустрії й українській дипломатії ще необхідно багато працювати, щоб створити дійсно безпечний простір для наших громадян за кордоном”, – зазначили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *