Лоукостер Ryanair вже готується до повернення в Україну

Лоукостер Ryanair вже готується до повернення в Україну

Ірландський лоукостер Ryanair набирає “значну кількість” українських пілотів та бортпровідників, щоб бути готовим до відновлення роботи після завершення російсько-української війни. Про це заявив гендиректор Ryanair Майкл О’Лірі.

З 24 лютого 2022 року всі авіакомпанії припинили польоти в та з України. У Ryanair обіцяли стати першою авіакомпанією, що повернеться в Україну, щойно це буде безпечно.

Зараз О’Лірі повторив, що лоукостер прагне повернутися до України, коли це буде безпечно.

“Ми наймаємо досить багато українських пілотів і бортпровідників спеціально для того, щоб ми могли відновити бази в Україні, коли це буде безпечно”, — сказав О’Лірі аналітикам після публікації фінансових результатів за третій квартал.

Компанія Ryanair розпочала свою роботу в Україні у 2018 році. До повномасштабної війни вона співпрацювала з аеропортами у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні.

Після підписання угоди про спільний авіапростір України та ЄС у 2021 році в Ryanair хотіли значно розширити свою присутність в Україні. У компанії казали, що в Україні є 12 аеропортів, які підходять для співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *