Підводний тур Індійським океаном для туристів

Підводний тур Індійським океаном запустять для туристів.

Туристична компанія зі США 2019 року планує запустити перший у світі підводний тур Індійським океаном. Про це повідомляє Travel Daily Media.

“Підводні експедиції є науковими чи кінематографічними, але рідко бувають туристичними. Але це скоро зміниться, коли компанія Kensington Tours запустить історичну, унікальну місію на борту підводного апарата для шукачів пригод в незнаних глибинах океану”, – йдеться в публікації.

Триденний тур Mysteries of the Deep передбачає дослідні занурення в Індійському океані, практичні заняття на борту науково-дослідного судна, доступ до одного з найвіддаленіших тропічних районів, що ретельно охороняється проживання на борту приватної яхти під сонячним небом в районі Сейшельських островів.

Зазначається, що до послуг туристів буде підводний апарат Triton 1000/2, розрахований на двох осіб. За допомогою нього мандрівники зустрінуться віч-на-віч з морськими мешканцями. Triton здатний занурюватися на глибину до 305 метрів на 20 хвилин. Туристів супроводжуватимуть досвідчені підводники.

Після завершення підводної частини подорожі туристів доставлять на розкішну віллу, розташовану на сейшельському пляжі Петіт Ансі.

Перший тур Mysteries of the Deep відбудеться в березні 2019 року. Вартість унікальної пригоди стартує від 42 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *