Поради туристам, які планують відпочити в Туреччині

1. Вирушаючи на відпочинок за привабливою засмагою, тобто, віддаючи перевагу “пляжним готелям”, подбайте про їхній вибір, адже не всі готелі розташовані біля берегової лінії.

2. Воду з-під крана в даній країні можна використовувати для вживання, але краще все таки пити бутильовану воду.

3. Зупиніть свій вибір на готелях, розташованих у центрі міста, якщо ви хочете вивчити пам’ятки і пройтися знаменними місцями.

4. Візьміть до відома, що поліція тут досить сувора. Для неї цілком характерне застосування таких кроків, як зупинка і здійснення огляду пішоходів, що гуляють провулками. Тому завжди майте при собі ваучер і паспорт.

5. Роблячи фотографію на вулиці, пам’ятайте, що чоловіків можна знімати тільки з їхнього особистого дозволу, а від фіксації турецьких жінок і зовсім варто утриматися.

6. Не вживайте спиртні напої в громадських місцях. Це може викликати несхвалення.

7. Якщо у вас буде погане самопочуття, то краще звернутися в лікарню при українському представництві, так як лікарські послуги в Туреччині платні.

8. У ході бесіди з місцевими жителями не торкайтеся питань греко-турецьких взаємин. Та й зовсім, суспільно-політичні питання не варто піднімати.

9. Для молоді, що віддає перевагу енергійному відпочинку, оптимальним варіантом буде Кемер. Тут великий вибір дискотек, парків відпочинку та маса різних розваг.

10. Не забувайте і про те, що Туреччина – країна променистого Сонця, а тому зробити запас сонцезахисних кремів буде дуже доречно.

11. При виборі місця слід враховувати, що на захід від Анталії пляжі кам’янисті, а в районі Аланії, тобто на схід від Анталії — піщані.

12. Приділити час на шопінг краще в другій частині вашого відпочинку, а також вигідніше буде, якщо ви самі відвідайте потрібні вам магазини, не вдаючись до послуг гіда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *