Фестиваль “Різдвяні канікули” стартує у Львові

18 – 20 грудня з 10.00 до 18.00 у Львові у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться відбірковий тур цьогорічного фестивалю “Різдвяні канікули”, результатом якого стане заключний концерт 11 січня 2016 року, який транслюватиме львівське телебачення. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

“Вже у 23-й раз Центр творчості дітей та юнацтва Галичини відкриє свої гостинні двері для кращих творчих колективів Львівщини. Фестиваль надає можливість зустрітися давнім друзям, дарує львів’янам та жителям області велике дитяче мистецьке свято, кожен охочий може отримати море естетичного та морального задоволення від виступів молодих талантів – вокалістів, хореографічних колективів різних танцювальних жанрів, вертепів, оркестрів, читців.

Запрошуємо вас, львів’яни та гості міста, відвідати чудовий фестиваль “Різдвяні канікули”, а заодно ознайомитися із Центром творчості і, можливо, підшукати новий творчий напрям для гармонійного та різнобічного розвитку вашої дитини”, – зазначають організатори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *