Чому варто відпочити в Домбай?

Курорт Домбай – це серце Північного Кавказу, яке розташувалося в Тебердинському заповіднику. Чудова природа снігових гір, відмінні лижні траси, найчистіше повітря і розвинена туристична інфраструктура – завдяки даним складовим це місце по праву користується популярність серед туристів.

Відпочинок зосереджений на гірськолижних схилах, де і відпочивають туристи. Тут різноманітні гірськолижні траси, підйомники, затишні кафе, бари, шашличні, пункти прокату. Варто зазначити, що Домбай – гірськолижний курорт, який є підходящим місцем для екстремалів, до послуг яких пропонуються програми Фрі-райд, Хелі-райд, спуски з льодовика Алібек і схилів Семенов-Баші, куди потрапити можна тільки на вертольоті. Пік сезону на курорті припадає на лютий і березень.

За популярністю Домбай постійно змагається з Приельбрусям, однак на відміну від останнього, Домбай в достатку пропонує різні позатрасові розваги, наприклад, навчання і польоти на параплані. Навчання включає в себе наземну та теоретичну підготовку і, власне, самі польоти на параплані. Зовсім недавно на курорті з’явився новий вид екстремального виду спорту “спідрайтінг”, що став квінтесенцією гірськолижного спорту і польотів на параплані.

Клімат на Домбаї м’який, з великою кількістю сонячних днів. Зима тепла і сніжна, середня температура – близько 5 градусів, у сонячні дні іноді температура повітря досягає +18 градусів. На курорті Домбай готелі дуже хороші. Курорт пропонує готелі на будь-який смак і кишеню, тому кожен турист зможе знайти для себе відпочинок співрозмірний своїм можливостям і потребам. Готелів на Домбай дійсно багато, а ще великою популярністю користуються приватні апартаменти, де одномісний номер може обійтися близько 250 гривень на добу. Туристи можуть бронювати елітні готелі, заклади середніх класів, гостьові будинки. Свій тур в Домбай слід бронювати заздалегідь.

Поїздка в Домбай стане особливим відпочинком, і кожен заклад снігових долин запропонує свій унікальний відпочинок, адже що може бути краще, ніж гуляння на вулиці теплої зимової ночі, в компанії друзів і в світлі феєрверків?!

Варто зазначити, що Домбай ціни на відпочинок пропонує більш ніж прийнятні. Відпочинок на цьому курорті стане відмінним святом для всієї родини! Далеко від міського пилу і суєти, де ніщо не нагадує про проблеми і справи, ви відпочинете душею і тілом. Тут можна присвятити час собі та своїй родині. Свій день можна провести на снігових схилах, а можна відвідувати басейни і лазні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *