Пляжі та курорти Туреччини

Для тих, хто цінує розслабляючий відпочинок на пляжі, Туреччина, завдяки висококласному сервісу, є ідеальним курортним місцем. Пляжі Туреччини ідеально обладнані для туристів.

На березі Середземномор’я одним з найвідоміших курортів в Туреччині вважається Аланія. Аланія з усіх міст Туреччини найтепліше місто. Узбережжя Аланії характеризується довгими піщаними пляжами (до 70 кілометрів), величними скелями і мальовничими бухтами. Пляжі в Аланії – безкоштовні. На кожному пляжі ви знайдете різноманітні бари, прокат інвентарю та місця для розваг. Вода в Аланії дуже чиста, що робить її цікавою для любителів підводного плавання.

Слід виділити кращі пляжі в околиці Аланії, Дамлаташ – це Клеопатра, Інжекум і Улашев. Західніше, недалеко від печери Дамлаташ (до речі, вона відкрита для відвідування туристами), знаходиться однойменний пляж Дамлаташ. Далі за пляжем Дамлаташ розташувався пляж, який був подарунком від Марка Антонія для його улюбленої Клеопатри, пляж Клеопатра. Цей пляж відрізняється золотим піском, який, як свідчить історія, привезли з собою єгиптяни. Пляж Інжекум (його довжина становить близько 1 кілометра) розташувався західніше на відстані 23 кілометри від Аланії. Ідеальним для відпочинку з сім’єю є пісочний пляж Улашев, який розташований на заході в 6 кілометрах від Аланії.

Будучи в Аланії можна побувати в декількох легендарних печерах, таких як печера, піратів, Дим, печера Закоханих.

Крім Аланії в Туреччині існує маса курортних міст, як біля Середземного, так і біля Чорного моря. Курортні міста (або селища), які не варто залишати без уваги це – Анталія (місто курорт біля Середземного моря), Кемер (курортне селище, підходящий для відпочинку з дітьми), Белек (дорогий курорт поблизу з Анталією), Мармарис (молодіжний курорт), Бодрум (курорт для активного відпочинку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *